راهنمای استفاده از نقشه شهرها، در گوشی های آیفون و اندروید

 

جهت استفاده از نقشه شهرهایی که برای گوشیهای آیفون و اندروید در ۶۶دانلود ارائه می گردند می توانید به صورت زیر عمل نمایید.

در سیستم عامل Android می توان از این روش استفاده نمود،  بدین صورت که نیاز به نصب دو نرم افزار RMaps و GPS Status می باشد. همچنین نیاز تکمیلی برای آن، افزودن نقشه شهر مورد نظر طبق دستورالعملی که ذکر خواهد شد می باشد، همچنین در این موارد نیازی به Root بودن گوشی نیست.

 

برای نصب نقشه ها بر روی سیستمهای آندرویدی به روش زیر عمل کنید :
– ابتدا نقشه مورد نظر خود را از دسته نقشه شهرها دانلود نمایید.

– سپس از فایلهای ارائه شده در ادامه مطلب، فایل مربوط به گوشیهای اندرویدی را دانلود نمایید. فایل زیپ شده شامل دو نرم افزار RMaps.apk و  GPSStatus.apk میباشد.

– نرم افزار RMaps را روی گوشی اندروید خود نصب نمائید.

– پس از نصب نرم افزار RMaps یک پوشه با نام این نرم افزار در مموری کارت شما ایجاد می شود. داخل این پوشه یک پوشه دیگر به نام map وجود دارد که باید نقشه های مورد نظر را که دارای  پسوند sqlitedb  می باشند،  داخل آن کپی کنید.

– فایل GPS Status را نصب کنید. ( پس از نصب این نرم افزار ، یک بخش  در نرم افزار Rmaps فعال می شود که زیر منوی GPS Status از منوی More می باشد.)

دستور العمل کامل در ادامه مطلب…

– پس از روشن کردن GPS گوشی خود (Setting ->location & Security -> Use GPS Satellites) وارد برنامه Rmaps شده، از منوی More به زیر منوی GPS Status بروید و منتظر بمانید تا گوشی شما به یکی از satellite های قابل دسترسی متصل شود. پس از اتصال به Satellite  اطلاعات مربوط به  طول و عرض جغرافیائی محلی که در آن هستید، (Latitude & Longitude ) قابل مشاهده می باشند.

– حال باید نقشه هایی را که در مموری کپی کرده اید برای نرم افزار RMaps تعریف نمائید،  به این صورت که از دکمه منو وارد More شده،  سپس Setting بعد گزینه  User defined maps را انتخاب نموده که پس از آن  لیست همه نقشه های موجود داخل گوشی مشاهده می شود، با انتخاب هر نقشه آن را Enabled کنید.

– حالا به صفحه اصلی RMaps باز گردید، سپس با زدن گزینه منو و انتخاب Maps نقشه های فعال شده را انتخاب کنید.

 

برای نصب نقشه ها بر روی سیستمهای آیفون به روش زیر عمل نمایید :

جهت نصب آسان فایل های .deb می توانید از برنامه iPhone PC Suite استفاده نمایید.

همچنین جهت اضافه کردن نقشه آفلاین به نرم افزار xGPS :

– ابتدا نقشه مورد نظر خود را از دسته نقشه شهرها دانلود نمایید.

– سپس از طریق یکی از برنامه های مدیریت فایل ( برای مثال برنامه  iPhone PC Suite ) به مسیر var/mobile/library بر روی گوشی خود رفته و فایل نقشه آفلاین خود را با نام xGPS_map.db در این مسیر کپی کنید. سپس برنامه xGPS خود را فعال کنید و از نقشه به صورت آفلاین استفاده کنید.

– در صورتی که پس از باز کردن برنامه xGPS نقشه به صورت شطرنجی ظاهر شد، می توانید با چندبار بزرگنمایی و یا کوچک کردن، نقشه را مشاهده نمائید.

 

دانلود رایگان دانلود نرم افزار گوشیهای آندروید از سرور ۶۶دانلود

حجم فایل حجم: ۲۰۰KB

پسورد فایل زیپ پسورد: www.66download.com

 

دانلود رایگان دانلود نرم افزار گوشیهای آیفون از سرور ۶۶دانلود

حجم فایل حجم: ۴٫۵MB

پسورد فایل زیپ پسورد: www.66download.com

منبع منبع: ۶۶دانلود

 
راهنمای استفاده از نقشه شهرها، در گوشی های آیفون و اندروید

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

 
 
1 دیدگاه به ثبت رسیده است
  1. […] ها در گوشیهای آیفون و اندروید می توانید به مطلب “راهنمای استفاده از نقشه شهرها، در گوشی های آیفون و اندر…” مراجعه […]

 
 
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟